1.  Algemeen 
  2.  Kenmerken 
  3.  Foto's 
  4.  Omgeving / ligging 
  5.  Print 
475

Nieuw Borgo Santo Stefano met Casa Fufigna

Plaats: Castiglion Fiorentino

Landgoed Val di Chio met Borgo Santo Stefano

Dit landgoed draagt de naam "Casali in Val di Chio "en is gelegen nabij de plaats Castiglion Fiorentino, nabij Arezzo.

Dit landgoed is vanaf 1996 onder leiding van de dames Lidia en Roberta en produceerd hele goede Valdichiana Doc wijnen en biologische olijfolie. Het landgoed telt een drietal groepen van vakantie-woningen die geheel verspreid liggen over het enorme landgoed met als middelpunt hun eigen woning en de daarbij behorende receptie en de winkel waar u diverse wijnen en olijfolie kunt kopen. De Casali "Villa La Guardata", "Borgo S.Stefano ", "BorgoGaggioleto" en "Villa S. Martino " hebben hun originele namen behouden en zijn allen prachtig gerestaureerd met behoudt van alle oude details. Prachtige zwembaden bieden u met de goed aangelegde terrassen, schitterende vergezichten op de prachtige omgeving.


Borgo Santo Stefano

Deze voormalige boerderijwoningen dateren uit 1850. Ze liggen op de heuvel van Santo Stefano en hebben uitzicht op de Vallei van Chio. Op slechts 7 kilometer ligt de leuke stad Castiglion Fiorentino. Vroeger was het een boerenwoning met schuur, tegenwoordig sinds de restauratie in 1998 is het omgetoverd tot een een grote woning verdeeld in twee charmante appartementen genaamd Casa Fufigna 1 en 2 en een vrijstaande woning genaamd Il Granaio. De woningen liggen omringd door een prachtige tuin met veel privacy voor de gasten. Het zwembad heeft een afmeting van 8 x 5 meter en ligt centraal op het terrein met een daarbij gelegen grote barbecue. De Borgo Santo Stefano kan apart van elkaar verhuurd worden maar ook in zijn geheel als grote vrijstaande villa, deze biedt dan plaats aan 12 tot 16 gasten.

Indeling Casa Fufigna 1

Dit appartement is geschikt voor 4 + 2 personen en heeft een oppervlakte van 80 m2. Gelegen op de begane grond, bestaande uit een woonkamer met een slaapban, open haard, telefoon, TV, goed uitgeruste keuken met electrische oven, vaatwasser en koelkast, 1 grote slaapkamer met tweepersoonsbed met een aansluitende badkamer met bad, 1 slaapkamer met twee apart staande bedden, badkamer met bad. Wasruimte met wasmachine en aparte cv voor het appartement. Buiten een eigen terras met zitgelegenheid voor 4 tot 6 personen

Prijzen
Laagseizoen € 540
Tussenseizoen € 840
Hoogseizoen € 1280

Indeling Casa Fufigna 2

Dit appartement is geschikt voor 4 personen en heeft een oppervlakte van 65 m2. Gelegen op de eerste verdieping, woonkamer, open haard, telefoon, TV, goed ingerichte keuken met electrische oven, vaatwasser en koelkast, 1 grote slaapkamer met tweepersoonsbed, 1 slaapkamer met twee apart staande bedden, 1 badkamer met bad en douche. Wasruimte met wasmachine en aparte cv voor de woning. Via een buitentrap komt u bij de woning, deze heeft ook een overdekt terras en heeft buiten een aparte ruimte met eetgelegenheid voor 4 personen.
Prijzen
Laagseizoen € 490
Tussenseizoen € 700
Hoogseizoen € 1060

Deze prijzen zijn inclusief; Electriciteit, gas, water, wekelijkse wissel van bedlinnen en handdoeken, gebruik zwembaden en eindschoonmaak. Babybedje gratis op aanvraag. WIFI.

Extra kosten; extra bed, € 15 per week, babyoppas € 15 per uur, extra beddengoed € 10 p.p., Extra schoonmaak € 10 p.p. Huisdieren toegestaan tegen € 15 per week. CV naar verbruik en 2.50 per m3.

Alle woning in Borgo S.Stefano bij elkaar 12 + 4 personen!
Laagseizoen € 1500
Tussenseizoen € 2350
Hoogseizoen € 3600

Prijzen

Laagseizoen

07.01-26.05 behalve tijdens Paasweek
€ 490,-

Tussenseizoen

26.05-30.06 18.08-22.09 22.12-07.01.2013 Pasen 07/4-14.4
€ 700,-

Hoogseizoen

30.06-18.08
€ 1060,-