Laatste nieuws

Beste gast,

Zoals u misschien al heeft gezien ben ik al een eind klaar met het invoeren van de nieuwe prijzen voor 2012. Nog niet alles is binnen, 1 collega is altijd vrij laat, eind oktober, dit zijn de woningen in de Monte Amiata, gedeelte Orciadal en stukje kust. Helaas zijn er een aantal woningen niet meer in ons bestand voor 2012 namelijk; Caccianello, la Cascina, Il Bramasole en Granaiolo, door verbouwingen en wisselingen gaan ze het komende jaar zelf van de woningen gebruik maken, helaas maar er zijn genoeg andere leuke nieuwe adressen. Wat vindt u van Frantoio della Grazie een nieuw adres op slechts enkele kilometers van het centrum van Florence! Of deze Agriturismo Arnano  dit is een ideaal adres voor gezinnen met wat kleinere kinderen. Voor gasten met oudere kinderen is Agriturismo Campana heel geschikt met al weer aardig wat nieuwe woningen. Ik krijg nog een grote woning binnen wat vroeger voor 14 personen was maar deze wordt nu gescheiden in een 8-persoons en een 6-persoons. Houdt u de website in de gaten!

Tegenwoordig is Gast in Toscane ook op Facebook actief, in het begin nog een beetje onwennig maar het wordt steeds leuker. Wordt ook gast en u ontvangt altijd het laatste nieuws via Facebook. Via de homepage kunt u direct doorlinken of via deze link Facebook

Toeristenbelasting in Toscane!

Men heeft voor 2012 het idee opgevat om voor bepaalde regio's van Siena, toeristenbelasting te gaan heffen. Dit zal wellicht € 1,50 per persoon per nacht gaan bedragen en wordt alleen berekend voor de eerste 3 nachten. Kinderen onder de 12 jaar worden niet berekend. Zoals vele regels in italie is er nog niet veel in bekend maar het zal voorlopig ingaan op 1 maart 2012. Voorlopig weet ik alleen dat het geldt voor;

Podere Cennano, Casa Gaia, Poderino, La Farneta en Cappanna di Basciano. Er zullen er nog meerdere volgen, ik hou u op de hoogte.

Wie houdt er niet van de Italiaanse keuken? Wellicht is het een leuk idee wanneer u via " Gast in Toscane " met vakantie bent om typisch Italiaans voor u te laten koken. Bert Jonasse en Marieke Hermans, komen op uw verzoek in heel Toscane op locatie koken. Hun service bestaat uit het inkopen van boodschappen, het bereiden van een 4-gangendiner (bestaande uit een antipasto, voorgerecht, hoofdgerecht met garnituur en een nagerecht) en het professioneelserveren van de maaltijd aan een mooi gedekte tafel. Een(h)eerlijk Italiaans diner na een hele dag in Toscane op stap te zijn geweest zalu zeker bevallen. Op deze manier heeft iedereen vakantie! En na het eten kan een extra glaasje limoncello of grappa geen kwaad, u bent immers al thuis! Kijk voor meer informatie op de website: http://www.etenintoscane.nl

Vaste gasten die de " reiskoffer " van Gast in Toscane in de laatste periode hebben ontvangen hebben kennisgemaakt met de heerlijke limoncello & Grappa! Smaakt dit naar meer kijkt u dan eens op de site van Villa Grappa ze brengen de Italiaanse sfeer in huis met Italiaanse likeur van topkwaliteit. Sinds de opening in 2008 hebben ze ook een eigen merk " Lorenzo Inga". Voor liefhebbers van Amaretto kan ik de Nonno Tano aanbevelen, dit is een fruitige Amaretto en is heerlijk. Bezoekt u eens de website van ze, het is de moeite waard. Goede producten en goede service.

Wegens grote drukte en aanvragen nieuw aanbod via aparte site Vriendelijke

www.gastintoscane.netvilla.it

een vriendelijke groet,

Addy van Zoest de Gast